ابزار رایگان وبلاگ

سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ


میرزا بنویسان

رسانه‌های دولتی انگلستان اعلام کردند که یک مرد اهل این کشور که 19 سال پیش مو کاشته بود، پس از اصلاح سرش متوجه کلمه رکیکی بر روی سرش شد.

به گزارش ایسنا، «دارن هوپ» که هم‌اکنون در دهه 40 سالگی زندگی خود به سر می‌برد، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی انگلستان، عنوان کرد: روز گذشته مشغول بازی در تیم کریکت در لندن بودم که هم‌تیمی‌هایم مرا با دست نشان داده و شروع کردند به خندیدن!


این مرد در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از هم بازی‌هایم مرا صدا کرد و گفت که بر روی سرم کلمه‌ای رکیکی حک شده است. من هم سریعا به رختکن مراجعه کردم و با نگاه کرده به آیینه متوجه شدم که در‌ جای موهایی که 19 سال پیش بر روی سرم کاشته بودم، کلمه‌ای ناخوشایند حک شده است.

به گزارش ایسنا، این بازیکن کریکت در ادامه به شبکه خبری بی‌بی‌سی، یادآور شد: این واقعا دردناک بود. قصد داشتم موهایم را کاملا بتراشم، تا بار دیگر مو بکارم، اما باید قید این کار را بزنم. قصد دارم از کلینیکی که 19 سال قبل برای کاشت مو به آن مراجعه کرده بودم، به خاطر حک این کلمه رکیک شکایت کنم.


[ سه شنبه 89/10/28 ] [ 2:4 عصر ] [ راشد خدایی ] [ پامنبری ها () ]

رییس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نسبت به دیدار یکی از مقامات دولتی با وی ابراز بی اطلاعی کرد.

محمد هاشمی رییس دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی در گفت و گو با خبرآنلاین در خصوص انتشار خبر دیدار یکی از مقامات دولتی با رییس مجلس خبرگان رهبری ابراز بی اطلاعی کرد.

وی خاطرنشان کرد که بعد از بررسی های لازم نسبت به انتشار این خبر واکنش نشان می دهد.

ساعاتی پیش برخی سایت ها با انتشار خبر این دیدار مدعی شده بودند که در این دیدار فرد جنجالی قول داده است که در صورت همراهی هاشمی با دولتمردان زمینه بازگشت بدون جنجال مهدی هاشمی به کشور را میسر نمایند.


[ سه شنبه 89/10/28 ] [ 2:0 عصر ] [ راشد خدایی ] [ پامنبری ها () ]

به گزارش شیعه آنلاین، "زین العابدین بن علی" دیکتاتور سابق تونس که سه روز پیش از کشورش فرار کرد و در نهایت به عربستان سعودی پناهنده شد. وی پس از پناهنده شدن به عربستان، در شهر جده مستقر شد.

در همین راستا برخی رسانه های عربستان سعودی خبر دادند که "بن علی" برای بجا آوردن اعمال عمره تمتع، به مکه مکرمه سفر کرد.

گفته می شود "زین العابدین بن علی" به همراه تعداد زیادی از محافظان شخصی خود عمره بجا آورد. تعدادی از نیروهای امنیتی سعودی نیز حلقه ای ایجاد کرده تا از جان دیکتاتور سابق تونس که اکنون مهمان عربستانی ها به شمار می رود، حفاظت کنند.


مقامات عربستان سعودی نگرانند که "زین العابدین بن علی" توسط تونسی های مقیم عربستان و یا شهروندان تونسی که برای انجام اعمال عمره به عربستان آمده اند، ترورشود.

گفتنی است "زین العابدین بن علی" در حالی به عمره رفت که کشورش همچنان شاهد درگیری های شدید خیابانی میان شهروندان معترض با گارد ریاست جمهوری است.

در همین حال رسانه های عربی صبح امروز در خبری از ربوده شدن 1500 کیلوگرم طلا توسط خانواده "بن علی" خبر دادند.


شایان ذکر است در درگیری های یک ماهه تونس با نیروهای پلیس و ضد شورش این کشور که در نهایت به سقوط دولت تونس و فرار دیکتاتور این کشور منجر شد، در مجموع 75 کشته بر جای گذاشت.


[ سه شنبه 89/10/28 ] [ 1:59 عصر ] [ راشد خدایی ] [ پامنبری ها () ]
.: Weblog Themes By rashedkhodaei :.

درباره بچه مرشد اعلی الله مقامه الشریف

زمین را ز آسمان نثار است و آسمان را از زمین غبار... کا اناء یتشرح بما فیه

پیچک