ابزار رایگان وبلاگ

سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ


میرزا بنویسان
به گزارش مشرق به نقل از شبکه ایران، عدم همراهی مردم با جریان فتنه و ریزش شدید هوادار در میان این جریان که از سوی کارشناسان به عنوان "مرگ قطعی فتنه" ارزیابی شده، ضدانقلاب خارج‌نشین را به فحاشی و توهین به مردم واداشته است.
"مانا نیستانی" کاریکاتوریست سابق نشریات اصلاح‌طلب که اکنون به غرب پناهنده شده و با طراحی پوستر و کارتون به همراهی با جریان اغتشاشات 88 می‌پردازد، در جدیدترین کارتون خود مردم را به دلیل همراهی با نظام و ترک فتنه‌گران مورد توهین و حمله شدید قرار داده است.
در این کارتون، حامی میرحسین موسوی در انتخابات سال گذشته، مردمی را که شماره حساب خود را برای دریافت یارانه نقدی در طرح هدفمند کردن یارانه‌ها ثبت کرده‌اند، به سگ‌هایی تشبیه کرده است که از دست یک مامور نیروی انتظامی، غذا می‌گیرند.


این تصویر هم اکنون در اکثر سایت‌های حامی جریان فتنه نظیر "مردمک"، "بالاترین" و ... منتشر شده است.
گفتنی است فحاشی به مردم به دلیل عدم همراهی با فتنه‌گران در سال گذشته، به یکی از محورهای اصلی مطالب نویسندگان ضدانقلاب در خارج از کشور بدل شده است.
چندی پیش نیز، یک روزنامه‌نگار سابق نشریات اصلاح‌طلب که اکنون در کشور آمریکا زندگی و با رسانه‌های ضدانقلاب همکاری می‌کند، مشکل جامعه ایران را حمایت مردم از احمدی‌نژاد عنوان کرد.
معصومه قمی (مسیح علی‌نژاد) که چند سال پیش در مطلبی در روزنامه اعتمادملی، مردمی که در سفرهای استانی به استقبال رئیس جمهور می‌روند را "دلفین‌های گرسنه" نامیده بود، در مصاحبه با "صدای آمریکا" گفت: احمدی‌نژاد مشکل ما نیست؛ مشکل مردمی هستند که حرف‌های احمدی‌نژاد را باور می‌کنند.
فعالان سیاسی معتقدند حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در راهپیمایی‌های 9 دی و 22 بهمن که باعث به محاق رفتن جریان فتنه 88 شد، علت اصلی عصبانیت اپوزیسیون از مردم و توهین به آنان است
[ یکشنبه 89/7/11 ] [ 11:53 عصر ] [ راشد خدایی ] [ پامنبری ها () ]
به گزارش خبرنگار مشرق، پس از آنکه تبلیغات گسترده سریال "قهوه تلخ" در سطح شهرها آغاز شد، بسیاری از مخاطبان تصور می کردند که مهران مدیری علاوه بر کارگردانی این سریال، در قسمت های مختلف آن نیز ایفای نقش خواهد کرد در حالی که این حدس تاکنون درست نبوده و مهران مدیری علی رغم توزیع 6 قسمت از "قهوه تلخ" هنوز در جلوی دوربین ظاهر نشده است.
گفته می شود که این غیبت مهران مدیری چندان کوتاه نخواهد بود و وی از قسمت 20 این سریال، به جمع بازیگران اضافه خواهد شد؛ به عبارت دقیق تر، مهران مدیری، علاوه بر 7 قسمت گذشته، در 13 قسمت آینده یعنی 5 هفته دیگر نیز حضور نخواهد یافت.
برخی کارشناسان معتقدند پیش بینی افت احتمالی مخاطبان در قسمت های میانی این سریال 90 قسمتی، علت تاخیر مهران مدیری برای بازی در این سریال بوده و عوامل این سریال به این وسیله می کوشند، شوک و جاذبه جدیدی برای مخاطبان در قسمت های میانی این سریال جهت فروش هرچه بیشتر آن بیافرینند
[ یکشنبه 89/7/11 ] [ 11:52 عصر ] [ راشد خدایی ] [ پامنبری ها () ]
به گزارش مشرق به نقل از ایسنا، قیمت بلیت دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و برزیل به شرح ذیل است.
قیمت بلیت‌های معمولی برای بزرگسالان 70 درهم امارات معادل تقریبی 21هزار تومان بر اساس هر درهم 300 تومان. بلیت‌های جایگاه 130 درهم معادل تقریبی 40 هزار تومان.
بلیت جایگاه ویژه 350 درهم معادل تقریبی 105000 تومان.
بر اساس گفته‌ی مسولان برگزاری این بازی، درهای ورودی ورزشگاه نیز از سه ساعت قبل از آغاز دیدار برروی تماشاگران باز خواهد شد.
بلیت فروشی دیدار تیم‌های ملی ایران و برزیل از صبح امروز به صورت اینترنتی آغاز شده است
[ یکشنبه 89/7/11 ] [ 11:50 عصر ] [ راشد خدایی ] [ پامنبری ها () ]
.: Weblog Themes By rashedkhodaei :.

درباره بچه مرشد اعلی الله مقامه الشریف

زمین را ز آسمان نثار است و آسمان را از زمین غبار... کا اناء یتشرح بما فیه

پیچک